ANASAYFA HAKKIMIZDA UYGULAMALARIMIZ TEKNİK
ŞARTNAME
REFERANSLAR MİMARİ
PROJELENDİRME
İLETİŞİM
 
 
 
Online Katalog
Online Katalog (PDF)
Etkinlikler
Ahşap Renk Kartelası
RAL Renk Kartelası
Duvar Panoları
 
   
HAKKIMIZDA

Biz Martı Ailesi olarak 1964 yılından beri sadece okul mobilya satmıyoruz, kalite satıyoruz.

Bizim geniş bir ürün yelpazemiz içinde okul mobilyalarımızın esasları evrensel boyutta bilgi üretimini arttıracak ve ergonomik mükemmelliğin kendiliğinden uyumuna dayanır. Esnek ve performans artırıcı ortamı sağlamak için kaliteli mobilyayla bütünsel iç tasarımlarla sizlere hizmet vermekteyiz.
Firmamız yüksek kalite anlayışı ,öğrenci güvenliği standartları,modern üretim tesisleriyle kısa sürede eğitim araçları sektöründeki öncü firmalar arasında yerini almıştır.

Biz sürekli gelişen okul mobilya sanayini sizler için takip etmekteyiz. Ürünlerimiz genellikle yüksek fonksiyonellik ve olağanüstü kalite ve dayanıklılığı ile karakterize edilir .Bu nedenle Martı okul mobilyaları dünya çapındaki okullar ve üniversitelerde aranan bir marka haline gelmiştir,.

Martı olarak teknolojimizi ve kalitemizi başarılı bir şekilde bir çok ülke ile paylaştık. Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Bahreyn, Umman, Kuveyt, Ürdün, Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Yunanistan başta olmak üzere binlerce öğrenci martı Okul Mobilyaları ile eğitimine devam ediyor.

Okul Mobilyaları sektöründe Türkiye'nin ve dünyanın birçok köşesinde seçkin eğitim kurumlarında gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden Martı 'nın, farklı olmasındaki en önemli unsurunun eğitim sektöründe kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede eğitimcilerin memnuniyeti sağlamak olduğunun bilinçindeyiz .

Okul Mobilyaları sektöründe Türkiye'de ve Dünyada faaliyet gösterdiğimiz alanlarda sürekli gelişen teknolojiyi müşterilerinin en yakınına getirerek mekânlarını en modern ve en estetik biçimine getirmekteyiz.

Biz Martı ailesi olarak üslendiğimiz görevin öneminin ve kutsallığının farkındayız böylesine yüce bir sektörde sizlere hizmet vermekten bu sektörün bir parçası olmaktan gururluyuz.

 
NEDEN MARTI?
Ürünlerimiz ' dikkat yoğunluğu'' ilkesini göz önüne alarak , öğrencinin azami konsantrasyonunu sağlayacak ergonomik olarak üretilmişlerdir. Öğrencilerin ayaklarının yere değmesini, yazı tahtasını kolayca görebilmesini, ayakta rahatlıkla durabilmesini, öğrencinin boy standartlarına uygun olarak boyunun ayarlanabileceği düzeneğe sahip ve oturma grupları arasında kolayca girip çıkmasını sağlayacak özellikleri içermektedir.

Sırtlıktaki kavisiyle , bel kemiğini sağlı sollu destekleyerek omuriliğini korur , stres ve yorgunluk yapmaz. Çocuğun sağlıklı gelişebilmesi için bu ergonomik ve ortopedik duyarlılıkların  yanı sıra , sağlık sektöründe kullanılan
anti kanserojen boyaların kullanılması da sağlıklı yaşam gözeten firmamızın kurallarından biridir.

Ürünlerimiz ortopedik, uzun oturmalarda rahatsız etmez esnektir , ergonomiktir ,vücut ısısına duyarlı kışın sıcak tutar yazın serindir ,anti kanserojen boyaların kullanıldığı ,uzun ömürlü ve darbeye dayanıklıdır,defo olasılığı yoktur.

Dinamik ve deneyimli kadromuzla, dünya standartları kalitesinde, geniş ürün ve desen yelpazemizle ülkemiz ve dünya ülkelerine eğitim sektöründe hizmet etmekteyiz.
 
Tekli Sıralar
Çiftli Sıralar
Öğrenci Sandalyeleri
Öğretmen Masaları
Bilgisayar Masaları
Öğrenci Dolapları
Kütüphaneler
Yemekhaneler
Kolçaklı Sandalyeler
Amfiler
Anasınıf Mobilyaları
Ofis Mobilyaları
   
 
 
Copyright © 2015. Martı Okul Mobilyaları - All Rights Reserved.
Seo & Designed by emrahduzer.com